APPRENDS LE FRANÇAIS AUTREMENT


Okrem štandardných jazykových kurzov francúzštiny, individuálnych i skupinových (nové všeobecné skupinové kurzy francúzštiny začínajú 26.03.2018), priniesla naša jazyková škola v septembri 2017 do Trnavy novinku: nový typ jazykových kurzov francúzštiny a angličtiny.

Nazvali sme ich Learn English in a different way /  Apprends le français autrement. 

 Angličtina/francúzština sú v nich len prostriedkom, cestou k učeniu sa špecifického obsahu. Čo to znamená? Neočakávajte klasické jazykové hodiny. Trimester je rozdelený na 12 workshopov zameraných na určitú tému či rozvoj zručnosti. Napríklad vás budeme učiť, ako kriticky myslieť, ako rozvíjať svoju kreativitu, či ako sa zlepšovať v prezentačných zručnostiach. To všetko sa však budete učiť v angličtine či vo francúzštine. Získate tak dva v jednom: osvojíte si špecifickú zručnosť a využijete/zdokonalíte si svoje jazykové kompetencie.

Môžete sa tešiť na témy ako: môj vlastný startup, rozvoj kreativity, rozvoj kritického myslenia, doba dátová a digitálna-ako v nej prežiť, zdokonaľovanie rečníckych a prezentačných zručností, efektívne učenie sa jazykov-jazykový koučing, kreatívne písanie, emocionálna inteligencia-jej poznanie a využitie v osobnom i pracovnom živote. To sú naše návrhy tém, ale skupina si bude môcť navrhnúť vlastné témy, ktoré sú jej blízke, prípadne si vybrať z našej širšej ponuky.

Táto metodika učenia sa špecifického obsahu prostredníctvom cudzieho jazyka sa volá metodika Clil a náš lektor Mário, odborný garant našich kurzov angličtiny, sa s ňou toto leto bližšie zoznámil na odbornom výcviku Erazmus + v Cambridge v rámci projektu s partnerskou podporou University of Cambridge, British council a  britskej jazykovej školy Bell. Absolvoval teoretické školenia i praktické aplikačné workshopy a na záver získal certifikát Certificate of attendance CLIL secondary. Následne zaškolil i náš pedagogický tím.

Kurzy Learn English in a different way/Apprends le français autrement sú určené pre teenegerov i dospelých, ktorí dosiahli jazykovú úroveň minimálne B1.

V jesennom trimestri 2017 naši študenti u nás absolvovali oba kurzy a keďže sa stretli  s veľkým ohlasom, otvárame ich od 26.03.2018 znova.

Cena kurzu je 120 eur/trimester/ 24 vyučovacích hodín (45 min).

Na tento špecializovaný kurz sa môžete prihlásiť na kurzy@asmina.eu alebo sa zastaviť  u nás osobne. Kedykoľvek sa môžete zastaviť na osobnú konzultáciu v našich priestoroch, kde vám kurz predstavíme podrobnejšie.