FIREMNÉ JAZYKOVÉ KURZY 

VZDELÁVANIE ZAMESTNANCOV JE NÁVRATNOU INVESTÍCIOU

 Pretože to, čo do svojich zamestnancov investujete v oblasti vzdelávania, sa vám vráti v podobe kompetentných, lojálnych a motivovaných zamestnancov. Ak chcete svoju podnikateľskú činnosť rozvíjať v mnohojazyčnej Európe či ešte ďalej, jazykové znalosti sa pre vás stávajú úplnou nevyhnutnosťou. Stojíme na prahu štvrtej priemyselnej revolúcie, ktorá bude klásť na spoločnosti iné, špecifické, nároky na vzdelávanie.

Vieme, že vaše požiadavky na jazykovú výučbu sú veľmi individuálne a špecifické. Priblížte nám svoju predstavu a my vám vypracujeme učebný plán a navrhneme učebné materiály. Samozrejmosťou je testovanie úrovne jazykových kompetencií vašich zamestnancov v úvode kurzu (jazykový audit), neustále sledovanie kvality výučby a napredovania v priebehu kurzu (jazykový reporting) a záverečné testovanie jazykových kompetencií a hodnotenie naplnenia vopred stanovených cieľov jazykovej výučby v závere kurzu.

Naši lektori majú vysokoškolské vzdelanie v odbore cudzích jazykov, majú skúsenosti s výučbou vo firemných kurzoch, sú flexibilní, dokážu sa prispôsobiť potrebám vašej spoločnosti.

Objednajte si u nás vyučovaciu hodinu anglického či francúzskeho jazyka úplne zdarma a vyskúšajte si, ako učíme. 
Ak budete spokojní s našim štýlom výučby, „ušijeme“ vám váš firemný kurz „na mieru“.

Naše jazykové kurzy angličtiny, francúzštiny a slovenčiny pre cudzincov sme poskytli aj týmto našim firemným klientom:
 
VUJE, a.s., ONET Technologies nuclear international s.a.s.,  Segula Slovensko s.r.o., Simeris s.r.o., Fremach Trnava, s.r.o., Metalimpex Slovakia, s.r.o., Geodis Calberson Slovensko s.r.o., Slovak parcel service s.r.o., Drevoindustria Smolenice s.r.o. a ďalším.